Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Doradca klienta – niemieckojęzyczny

Kraj: Irlandia

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 774482
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/6/WUP Rzeszów/2013
Zawód lub stanowisko: doradca klienta - niemieckojęzyczny
Ogólny zakres obowiązków: Doradca klienta, podstawowe obowiązki to pomoc klientom i odpowiadanie na pytania. Dział obsługi klienta - odbieranie przede wszystkim połączeń dotyczących ograniczeń wprowadzonych na rachunku. Korzystając z najnowszych narzędzi komunikacji i nowoczesnej technologii, doradca będzie w stanie zapewnić klientom dokładne odpowiedzi na ich pytania szybko i pomocnie. Jako przedstawiciel firmy, będzie głównym punktem kontaktu dla klientów - ważne, aby zapewnić im odpowiedzi na ich pytania utrzymując pozytywne i przyjazne podejście. •Odbieranie połączeń telefonicznych, e-maile od klientów i rozwiązywanie ich problemów w czasie rzeczywistym lub przekazywanie informacji do najbardziej odpowiedniego działu PayPal. •Zadania obejmują: badania przy użyciu odpowiednich narzędzi, ograniczanie dostępu do kont w przypadku wykrycia nieprawidłowości lub znoszenie limitów na podstawie odwołań, załatwianie reklamacji składanych prze klientów, śledzenie kontaktów z klientami i pozyskiwanie istotnych informacji (90%) •Aktywne reklamowanie i edukowanie klientów na temat zalety produktów w celu zwiększenia ich satysfakcji i pogłębienia relacji z PayPal (5%) •Zapewnienie spójnej informacji zwrotnej dotyczącej satysfakcji klientów, używanych narzędzi i procesów (5%)
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 26
Miejsce zatrudnienia - kraj: Irlandia
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Nazwa: PayPal
Adres: Xerox Technology Park Dundalk, Co.Louth
Telefon: 003535 143 69781
Strona internetowa: https://www.paypal.com/uk/webapps/mpp/home
Krótki opis działalności gospodarczej: Lider systemów płatności online w skali międzynarodowej.
Imię i nazwisko przedstawiciela pracodawcy
wskazanego do kontaktów:
mobile (+353)0860299860
Miejsce pracy
Lokalizacja: miejsce oddelegowania pracownika Irlandia (Dublin - 3 oferty, Dundalk - 1 oferta) - /Niemcy (Berlin) - 22 oferty
Przyczyny wykonywania pracy w miejscu innym
niż siedziba pracodawcy:
oddelegowanie do oddziałów firmy
Nazwa firmy: PayPal
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: nieokreślono
Doświadczenie zawodowe: minimum rok w obsłudze klienta
Znajomość języków: angielski - poziom bardzo dobry
niemiecki - poziom biegły
Umiejętności: • Zorientowanie na klienta •słuchanie •rozwiązywanie problemów • opanowanie •Nastawienie na wyniki • Funkcjonalne / techniczne Umiejętności
Inne istotne wymagania: Business: • Mocne słowne (telefon) umiejętności komunikacyjne z wykorzystaniem aktywnego słuchania i wyraźna dykcja •Mocne umiejętności komunikacji pisemnej (email) z wykorzystaniem właściwej gramatyki i interpunkcji • Umiejętność samodzielnej pracy przy podejmowaniu właściwych decyzji biznesowych • Zarządzanie czasem i przestrzeganie harmonogramów Techniczne: • Umiejętność uczenia się i adaptacji do nowych technologii oprogramowania • Dobra praktyczna znajomość systemów zewnętrznych, Znajomość oprogramowania do Internetu , Microsoft Office - Outlook, Word, Excel). • Podstawowa znajomość wewnętrznych systemów i oprogramowania (Kana, Intranet, Narzędzia Administracyjne, Attack).
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 23000.00
Waluta: euro
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka roczna
Premie: Nie
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: PayPal
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: określony
Rozkład czasu pracy - liczba godzin tygodniowo: 40
Inne informacje: Kontrakt: Na 1 rok - 6 miesięcy okresu próbnego. Wynagrodzenie i inne świadczenia: Irlandia: €24,000.00 plus dodatki: - premia 6% związana z wydajnością - ubezpieczenie zdrowotne - firmowa restauracja i siłownia - program nagród - Niesamowite środowisko pracy - Bieżące szkolenia i rozwój osobisty Berlin: - €23,000.00 plus dodatki: - premia 6% związana z wydajnością - ubezpieczenie zdrowotne - wyżywienie - śniadania.
Dodatkowe informacje

Rozmowy kwalifikacyjne: osobiście lub przez Skype
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
angielski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do doradcy EURES z WUP
Gdzie należy wysłać dokumenty: wwos@wup-rzeszow.pl
Dane teleadresowe: Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, ul. Lisa Kuli 20, 35-025 Rzeszów, tel.: (17) 850 92 23, Fax: (17) 852 44 57
Data publikacji: 2013-07-12
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
do odwołania
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

źródło: Eures Polska