Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier, technik medyczny (m / f)

Kraj: Niemcy

Dla naszego niemieckiego klienta firma CBR Cross Border Recruitment Sp. z o. o. poszukuje

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie w niemieckiej renomowanej firmie z 10 lokalizacjami na terenie Niemiec

- zatrudnienie na niemieckich warunkach w oparciu o umowę o pracę

- pełen etat

- okres próbny 6 miesięcy, kolejna umowa na czas nieokreślony

- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kwalifikacji dla osób bez doświadczenia 30- 35 tys. Euro brutto rocznie, dla osób z doświadczeniem 40-60 tys. Euro brutto rocznie

- roczny grant w wysokości 1000 euro na doszkalania

Zadania:

- Rozwój sprzętu i oprogramowania medycznego

- Zarządzanie jakością

- Zarządzanie projektami

- Planowanie produkcji

Profil:

- Ukończone studia inżynierskie w kierunku Elektrotechnika/Elektronika, Technika medyczna, Informatyka lub pokrewne

- Doświadczenie w rozwoju sprzętu i oprogramowania w dziedzinie techniki medycyny

- Dobra znajomość zarządzania jakością, zapewnienia jakości, zarządzania projektami i planowania produkcji

- Dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)

- Zaświadczenie o  niekaralności

- Prawo jazdy kat. B mile widziane

Osoby spełniające wymagania proszone są o przesłanie CV  na adres: biuro@eucbr.pl

Katarzyna Szeszuła
Tel.: +48 784 495 684

E-Mail: biuro@eucbr.pl

CBR - Cross Border Recruitment Sp. z o.o.
ul.
Boh. Getta Warszawskiego 24c/202; 70-302 Szczecin
NIP 852-25-47-865; Regon 320606433;
Tel.: +48 784 495 684, +47 21 37 9771

dodane przez ksz