Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier automatyk / inżynier elektryk-elektronik

Kraj: Belgia

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 3416547
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/21/WUP Gdańsk/2013
Zawód lub stanowisko: inżynier automatyk / inżynier elektryk-elektronik
Ogólny zakres obowiązków: Projektowanie, programowanie PLC instalacji kontrolowanych itd., jak również przygotowanie instrukcji użytkownika i podręczników. Testowanie instalacji w warsztacie, odpowiedzialność za instalacje u klientów
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 4
Miejsce zatrudnienia - kraj: Dania
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Nazwa: Cabinplant A/S
Adres: Roesbjergvej 9 DK-5683 Haarby
Kraj: Dania
Telefon: +45 63732020
Fax:
E-mail: hhn@cabinplant.com
Strona internetowa: www.capinplant.com
Krótki opis działalności gospodarczej: Firma Cabinplant A/S jest największym duńskim producentem linii technologicznych do przetwórstwa warzyw, owoców, ryb i krewetek. Produkuje również linie ważące, napełniające i pakujące dla sektora przetwórczego. Posiada przedstawicielstwa handlowe na całym świecie. W Polsce siedziba firmy jest zlokalizowana w Kątach Wrocławskich.
Imię i nazwisko przedstawiciela pracodawcy
wskazanego do kontaktów:
HR Manager Hanne H. Nielsen
Miejsce pracy
Lokalizacja: siedziba główna Gotowość do podróży i udziału w instalacjach urządzeń u klientów na całym świecie
Przyczyny wykonywania pracy w miejscu innym
niż siedziba pracodawcy:

Nazwa firmy: Cabinplant A/S
Kraj: Dania
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: wyższe
Doświadczenie zawodowe: Wykształcenie: Wyższe techniczne: odpowiednio elektryka, elektronika lub automatyka i robotyka. Doswiadczenie: - Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC (Omron, Siemens S7, etc.). - Doświadczenie w tworzeniu schematów blokowych regulatorów i PC-Schematic. - Doświadczenie związane z dokumentacją elektryczną
Znajomość języków: angielski - poziom bardzo dobry
Uprawnienia/ dyplomy/ dokumenty:
Umiejętności:
Inne istotne wymagania: Znajomość języka w stopniu umożliwiającym codzienną komunikację. Znajomość języka jest warunkiem koniecznym i będzie weryfikowana podczas procesu rekrutacyjnego.
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 12000.00
Wynagrodzenie netto: -
Waluta: złoty polski
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka miesięczna
Premie: Nie
Dodatkowe świadczenia:
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: Cabinplant A/S
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: nieokreślony
Data wygaśnięcia umowy: -
Rozkład czasu pracy - liczba godzin tygodniowo: 37
System czasu pracy - zmiany i praca w dni wolne:
Data rozpoczęcia pracy: -
Inne informacje: Rozpoczęcie pracy: do uzgodnienia z pracodawcą. Wynagrodzenie: wysokość wynagrodzenia może być negocjowana indywidualnie w zależności od doświadczenia i kwalifikacji.
Dodatkowe informacje

Więcej informacji udziela HR Manager Hanne H. Nielsen telefonicznie pod numerem 004563732020 albo wysyłając maila na adres hhn@cabinplant.com
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
angielski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do pracodawcy
Gdzie należy wysłać dokumenty: hhn@cabinplant.com z dopiskiem w tytule maila: Electrical Department
Dane teleadresowe: Hanne H. Nielsen
Data publikacji: 2013-05-08
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
do odwołania

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

źródło: Eures Polska