Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Agent call center – doradca seniora

Kraj: Niemcy

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 10000-1094029798-S
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/69/WUP Wałbrzych/2013
Zawód lub stanowisko: agent call center – doradca seniora
Ogólny zakres obowiązków: Doradca Seniora w biurze (telefonia Outbound ), który uzgadnia terminy dla naszych konsultantów terenowych.
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 20
Miejsce zatrudnienia - kraj: Niemcy
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Nazwa: ICC Gesellschaft für Telefonie und Kundenservice GmbH
Adres: Rathausplatz 3, 51766 Engelskirchen – Ründeroth
Telefon: 0049-2263-7150-107
Fax: 0049-2263-7150-110
E-mail: b.steinbach@die-seniorenberater.de
Strona internetowa: www.imagecallcenter.de
Krótki opis działalności gospodarczej: ICC w swoich usługach doradczych koncentruje się przede wszystkim na potrzebach seniorów. W ramach naszej działalności informujemy w kanałach Inbound, Outbound, Letter service osoby starsze o możliwościach prowadzenia samodzielnego życia i funkcjonowania we własnych domach w Niemczech.
Imię i nazwisko przedstawiciela pracodawcy
wskazanego do kontaktów:
Pani Birgit Steinbach
Miejsce pracy
Lokalizacja: filia
Przyczyny wykonywania pracy w miejscu innym
niż siedziba pracodawcy:
Görlitz / Saksonia
Nazwa firmy: ICC GmbH
Adres: Standort Görlitz, Fichtestrasse 2, 02826 Görlitz
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: nieokreślono
Doświadczenie zawodowe: Ukończone wykształcenie zawodowe. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Znajomość języków: niemiecki - poziom dobry
Uprawnienia/ dyplomy/ dokumenty:
Umiejętności: Dobra obsługa komputera, gotowość do komunikacji, umiejętności komunikacyjne, zorientowanie na klienta, empatia, motywacja, wytrzymałość.
Inne istotne wymagania: -
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 1060.00
Wynagrodzenie netto: -
Waluta: euro
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka miesięczna
Premie: Tak
Dodatkowe świadczenia: -
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: ICC Gesellschaft für Telefonie und Kundenserv
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: określony
Data wygaśnięcia umowy: -
Rozkład czasu pracy - liczba godzin tygodniowo: -
System czasu pracy - zmiany i praca w dni wolne: -
Data rozpoczęcia pracy: -
Inne informacje: Umowa na czas określony na okres 13 miesięcy, po tym czasie możliwa umowa na czas nieokreślony. Elastyczny czas pracy. Pełen etat lub pół etatu. Dodatek do kosztów dojazdu (max. 42 Euro).
Dodatkowe informacje

Preferowane osoby mieszkające na terenach przygranicznych (Görlitz) ze względu na brak zapewnionego zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy.
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: List motywacyjny, CV ze zdjęciem
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
niemiecki
Do kogo należy wysłać dokumenty: do pracodawcy
Gdzie należy wysłać dokumenty: b.steinbach@die-seniorenberater.de w tytule maila wpisując “Call-Center-Agent“
Dane teleadresowe: Pani Birgit Steinbach, tel. 049-2263-7150-107 lub Pani Marion Richter, 049-3581-4294-100
Data publikacji: 2013-05-22
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
do odwołania

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

źródło: Eures Polska