Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Menedżer pielęgniarek

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: NI1073089
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/6/WUP Łódź/2013
Zawód lub stanowisko: menedżer pielęgniarek
Ogólny zakres obowiązków: Kierowanie pracą i motywowanie zespołu pielęgniarek w celu zapewnienia najlepszej fachowej opieki
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 1
Miejsce zatrudnienia - kraj: Wielka Brytania
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Nazwa: St Francis Private Nursing Home
Adres: c/o 11 Bleary Road Portadown, BT 63 5NE Irlandia Północna
Kraj: Wielka Brytania
Telefon: +44 (0) 28 38350970
Fax: +44 (0) 38338898
E-mail: cathal.breen@glenviewnursinghome.co.uk
Strona internetowa: -
Krótki opis działalności gospodarczej: Prywatny dom opieki
Imię i nazwisko przedstawiciela pracodawcy
wskazanego do kontaktów:
(Pani) Lena Mary Correa
Miejsce pracy
Lokalizacja: siedziba główna
Przyczyny wykonywania pracy w miejscu innym
niż siedziba pracodawcy:
Nazwa firmy: St Francis Private Nursing Home
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: wyższe
Doświadczenie zawodowe: wymagane, min. 3 lata
Znajomość języków: angielski - poziom dobry
Uprawnienia/ dyplomy/ dokumenty: -
Umiejętności: -
Inne istotne wymagania: Osoby zarejestrowane w Nursing & Midwifery Coincil, mile widziane kwalifikacje lub doświadczenie w zarządzaniu oraz rejestracja w części 3 rejestru NMC
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 11.58
Wynagrodzenie netto: -
Waluta: funt szterling
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka godzinowa
Premie: -
Dodatkowe świadczenia: zakwaterowanie - pomoc pracodawcy
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: St Francis Private Nursing Home
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: nieokreślony
Data wygaśnięcia umowy: -
Rozkład czasu pracy - liczba godzin tygodniowo: 40
System czasu pracy - zmiany i praca w dni wolne: -
Data rozpoczęcia pracy: -
Inne informacje: -
Dodatkowe informacje

Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: cv
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
angielski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do pracodawcy
Gdzie należy wysłać dokumenty: Email: cathal.breen@glenviewnursinghome.co.uk
Dane teleadresowe: Dane przedstawiciela pracodawcy: (Pani) Lena Mary COrrea Dane doradcy EURES w WUP Łódź: Marcin Lewandowski, email: m.lewandowski@wup.lodz.pl
Data publikacji: 2013-06-03
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
2013-07-17

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

źródło: Eures Polska