Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

DEKARZ

Kraj: Belgia

Firma Jobs Plus, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta, belgijskiej firmy budowlanej specjalizującej się od ponad 10 lat w pracach dekarskich i blacharskich, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

DEKARZ
Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków:

Montaż różnego typu pokryć dachowych (dachówka, gont, łupki, blacha)

Prace izolacyjne (izolacje foliami wodoszczelnymi, montaż płyt izolacyjnych)

Mocowanie wykończeń dachowych

Wymiana ocieplenia i izolacja dachu

Wymagania:

Min. 4 lata doświadczenia w pracach dekarskich

Komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego – mile widziana

Umiejętność pracy w ekipie

Dyspozycyjność do wyjazdu

Posiadanie udokumentowanych kwalifikacji (świadectwa pracy, referencje)

Precyzja i dbałość o jakość wykonywanej pracy

Sumienność, rzetelność

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

Długoterminowy kontrakt

Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

Bardzo dobre warunki zakwaterowania

Pomoc w załatwieniu formalności i organizacji wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV, z zaznaczeniem w temacie DEKARZ/BELGIA/0613 na adres mailowy: rekrutacja(małpa)jobsplus.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350/1a 1350/1b 1350/2 1350/3.

dodane przez agencjajobsplus