Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

MURARZ

Kraj: Francja

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta, francuskiej firmy budowlanej, poszukuje Pracownika na stanowisko:

MURARZ

Miejsce pracy: Francja

Opis stanowiska:

§  szeroki zakres prac murarskich

§  wykonywanie ścian zewnętrznych, wewnętrznych nośnych oraz działowych o niskiej zabudowie mieszkalnej oraz budynkach wielokondygnacyjnych

§  mile widziane umiejętności z zakresu wykończeń i wykonywania dachówki

Wymagania:

§  5 lat doświadczenia w pracy na w/w stanowisku

§  Wysokie kwalifikacje murarskie

§  Znajomość języka francuskiego na poziomie komunikatywnym

§  Zaangażowanie w wykonywane czynności

§  Sumienność,  dyspozycyjność do wyjazdu

Oferujemy:

§  Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

§  Długoterminowy kontrakt

§  Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

§  Bardzo dobre warunki zakwaterowania opłacone przez pracodawcę

§  Pomoc przy organizacji wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV, z zaznaczeniem w temacie MURARZ/FRANCJA/0613 na adres mailowy: rekrutacja@jobsplus.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350/1a 1350/1b 1350/2 1350/3

dodane przez agencjajobsplus