Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

SZPACHLARZ (BANDZIARZ)

Kraj: Francja

Miejsce pracy: Francja

Nr ref.: BAN/04/13

Wymagania

·         minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku szpachlarz (bandziarz),

·         dokładność, precyzja,

·         cierpliwość, zaangażowanie.

Obowiązki

·         szpachlowanie metodą francuską - naklejanie taśmy do bandowania na płyty kartonowo- gipsowe.

Mile widziane

·         komunikatywna znajomość języka francuskiego,

·         doświadczenie w pracy na terenie Francji,

Oferujemy

·         umowę o pracę tymczasową,

·         atrakcyjne wynagrodzenie,

·         bezpłatne zakwaterowanie,

·         pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com z dopiskiem:BAN/04/13

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w  ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)'.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).

dodane przez jaro29