Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier jądrowy

Kraj: Francja

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 003XGCZ
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/9/WUP Warszawa Filia w Ostrołęce/2013
Zawód lub stanowisko: inżynier jądrowy
Ogólny zakres obowiązków: Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za: • obsługę reaktora i przekazywanie wyników swoich doświadczeń, • określenie i monitorowanie prac konserwacyjnych oraz modyfikacyjnych na reaktorze, • wykonywanie operacji wspólnie z zespołami Operacji i Bezpieczeństwa. Obowiązki te będą wymagały stworzenia procedur i instrukcji określających wymagania zespołów obsługujących reaktor.
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 1
Miejsce zatrudnienia - kraj: Francja
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Nazwa: Instytut Laue-Langevin
Adres: BP 156 6, rue Jules Horowitz 38042 Grenoble Cedex 9
Telefon: + 33 (0) 4 76 20 71 11
Fax: + 33 (0) 4 76 48 39 06
E-mail: welcome@ill.eu
Strona internetowa: www.ill.eu
Krótki opis działalności gospodarczej: Instytut Laue-Langevin jest międzynarodowym ośrodkiem fizyki i technologii materii skondensowanej.
Miejsce pracy
Lokalizacja: siedziba główna
Nazwa firmy: Instytut Laue-Langevin
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: wyższe
Doświadczenie zawodowe: Wymagane min. 2-3 letnie doświadczenie w przemyśle jądrowym.
Znajomość języków: angielski - poziom bardzo dobry
niemiecki - poziom dobry
Inne istotne wymagania: Gotowość do nauki języka francuskiego (kurs opłacony będzie przez Instytut)
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 35000.00
Waluta: euro
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka roczna
Premie: Nie
Dodatkowe świadczenia: inne Mogą być oferowane: dodatek przesiedleńczy, pomoc w relokacji, kurs języka francuskiego.
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: Instytut Laue-Langevin
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: nieokreślony
Rozkład czasu pracy - liczba godzin tygodniowo: 35
Data rozpoczęcia pracy: 2013-04-27
Dodatkowe informacje
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV lub wypełnienie aplikacji online
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
angielski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do pracodawcy
Gdzie należy wysłać dokumenty: CV na adres e-mail: recruitment@ill.eu (w temacie proszę podać numer oferty: ILL ref/ 13/07) lub wypełnienie aplikacji online na stronie www.ill.eu/careers/opportunities/job-vacancies/
Dane teleadresowe: Doradca EURES: Dariusz Mrozek - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Ostrołęce, Tel. 29 760 30 70
Data publikacji: 2013-04-08
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
2013-04-28
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

źródło: Eures Polska