Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier lotnictwa

Kraj: Litwa

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 4873611
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/2/WUP Olsztyn/2013
Zawód lub stanowisko: mechanik lotnictwa
Ogólny zakres obowiązków: Mechanik lotnictwa będzie odpowiedzialny za usługi konserwacji, napraw i remontów samolotów.
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 10
Miejsce zatrudnienia - kraj: Litwa
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Nazwa: FL Technics Line
Adres: b.d.
Kraj: Litwa
Miejsce pracy
Lokalizacja: siedziba główna
Nazwa firmy: FL Technics
Adres: b.d.
Kraj: Litwa
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: średnie zawodowe
Doświadczenie zawodowe: Min 1 rok doświadczenia
Znajomość języków: angielski - poziom bardzo dobry
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 2500.00
Waluta: waluta litewska
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka miesięczna
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: FL Technics
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: nieokreślony
Data rozpoczęcia pracy: 2013-08-01
Inne informacje: 2000 - 2500 litów netto miesięcznie
Dodatkowe informacje

W tytule maila proszę wpisać: Litwa mechanik lotnictwa
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV w języku angielskim
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
angielski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do doradcy EURES z WUP
Gdzie należy wysłać dokumenty: a.dolistowska@up.gov.pl
Dane teleadresowe: Anna Dolistowska-Buza Tel.: 87 621 26 42
Data publikacji: 2013-02-12
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
do odwołania
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

źródło: Eures Polska