Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier rolnictwa oraz systemów informatycznych

Kraj: Belgia

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 52118386
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/3/WUP Lublin/2013
Zawód lub stanowisko: inżynier rolnictwa oraz systemów informatycznych
Ogólny zakres obowiązków: Specjalista ds. technicznych i zapewnienia fachowej wiedzy w celu wspierania rozwoju nowych pomysłów produktowych. Zapewnienie terminowego i skutecznego dostarczania produktów. Wspieranie rozwoju nowych idei, koncepcji ulepszeń produktów. Zarządzanie sprzętem / rozwojem oprogramowania. Przygotowywanie raportów zgodne z wymogami programu.
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 1
Miejsce zatrudnienia - kraj: Belgia
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Krótki opis działalności gospodarczej: Firma jest częścią Fiat Industrial i zarządza markiami takimi jak Case IH, New Holland, Case i New Holland Construction. Jest jednym z najważniejszych producentów ciągników i sprzętu rolniczego, a drugim na świecie producentem urządzeń przemysłowych. Ponadto zarządza jedną z największych organizacji finansowych, które zapewniają rozwiązania finansowe dla leasingu i zakupu sprzętu rolniczego i budowlanego. Jest to rezultat ponad 100 lat doświadczeń oraz pracy ponad 2,600 pracowników.
Imię i nazwisko przedstawiciela pracodawcy
wskazanego do kontaktów:
Annelies Thomas
Miejsce pracy
Lokalizacja: siedziba główna
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: wyższe techniczne
Doświadczenie zawodowe: Wymagane wcześniejsze doświadczenie na stanowisku.
Znajomość języków: angielski - poziom dobry
Uprawnienia/ dyplomy/ dokumenty: - wymagane prawo jazdy kat. B - 1-2 lata doświadczenia związanego z projektowaniem. - biegłość w ramach analizy projektu. - gotowość do podróży, gdy jest to konieczne - zdolność pracy w sytuacjach stresujących
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 2800.00
Waluta: euro
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka miesięczna
Dodatkowe świadczenia: zakwaterowanie - pomoc pracodawcy
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: do wiadomości urzędu
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: nieokreślony
Rozkład czasu pracy - liczba godzin tygodniowo: 40
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV i krótki list motywacyjny – z dopiskiem „inżynier rolnictwa- Belgia”
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
angielski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do doradcy EURES z WUP
Gdzie należy wysłać dokumenty: j.tkaczyk@wup.lublin.pl
Dane teleadresowe: Doradca EURES WUP Lublin ul. Okopowa 5 20-022 Lublin, Tel. 81 472 56 34
Data publikacji: 2013-01-17
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
do odwołania

źródło: Eures Polska