Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier automatyk / przedstawiciel handlowy

Kraj: Niemcy

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: StPr/12/3217
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/90/WUP Zielona Góra/2012
Zawód lub stanowisko: inżynier automatyk/ przedstawiciel handlowy
Ogólny zakres obowiązków: Utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z istniejącymi i nowymi klientami.Rozwój sprzedaży na terenie wschodnich Niemiec, przygotowanie ofert handlowych i wsparcie po sprzedażowe klienta. Projektowanie rozwiązań automatyki w ścisłej współpracy z partnerami wewnętrznymi.
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 1
Miejsce zatrudnienia - kraj: Niemcy
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Nazwa: LUMEL S.A.
Adres: ul. Słubicka 1, 65-127 Zielona Góra
Kraj: Polska
Telefon: 0048 68 457 55 44
E-mail: kadry@lumel.com.pl
Krótki opis działalności gospodarczej: LUMEL S.A. – należymy do czołowych europejskich producentów urządzeń automatyki przemysłowej oraz precyzyjnych odlewów ciśnieniowych. Działamy na rynku od 1953 r. Wysoką pozycję na rynku osiągnęliśmy dzięki konsekwentnie prowadzonej polityce rozwoju, kompetencjom naszych pracowników oraz nowoczesnym środkom techniki projektowania, produkcji i badań. Działalność LUMEL S.A. koncentruje się w 4 głównych obszarach biznesowych: produkcji urządzeń automatyki przemysłowej przeznaczonej do pomiarów i przetwarzania, regulacji i rejestracji oraz transmisji i wizualizacji procesów przemysłowych (zobacz naszą ofertę); produkcji i obróbce precyzyjnych odlewów ciśnieniowych ze stopów aluminium oraz wykonawstwie form i narzędzi; usługach w zakresie projektowania i wykonawstwa systemów automatyki; usługach w zakresie montażu SMT i mechaniki precyzyjnej.
Imię i nazwisko przedstawiciela pracodawcy
wskazanego do kontaktów:
Pani Małgorzata Wolanowska
Miejsce pracy
Lokalizacja: miejsce oddelegowania pracownika Wschodnie Niemcy
Przyczyny wykonywania pracy w miejscu innym
niż siedziba pracodawcy:
Praca związana z klientem
Nazwa firmy: LUMEL S.A.
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: wyższe techniczne
Doświadczenie zawodowe: 2 -letnie jako inżynier automatyk
Znajomość języków: niemiecki - poziom biegły
angielski - poziom bardzo dobry
polski - poziom elementarny
Uprawnienia/ dyplomy/ dokumenty: Nie określono
Umiejętności: Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne
Inne istotne wymagania: Gotowość do podróży służbowych
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 900.00
Waluta: euro
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka miesięczna
Premie: Nie
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: LUMEL S.A.
Rodzaj umowy: umowa cywilno-prawna (np. zlecenia, o dzieło)
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: nieokreślony
Rozkład czasu pracy - liczba godzin tygodniowo: 40
Data rozpoczęcia pracy: 2013-01-02