Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier oprogramowania

Kraj: Belgia

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 52024894
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/111/WUP Lublin/2012
Zawód lub stanowisko: inżynier oprogramowania
Ogólny zakres obowiązków: Produkcja oprogramowania: od analizy i określenia wymagań, przez projektowanie i wdrożenie, aż do ewolucji gotowego oprogramowania.
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 1
Miejsce zatrudnienia - kraj: Belgia
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Nazwa: do wiadomości urzędu
Adres: do wiadomości urzędu
Krótki opis działalności gospodarczej: Przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją maszyn i sprzętu testowego w przemyśle samochodowym.
Miejsce pracy
Lokalizacja: miejsce oddelegowania pracownika Niemcy, Hanower (Dolna Saksonia)
Przyczyny wykonywania pracy w miejscu innym
niż siedziba pracodawcy:
brak danych
Nazwa firmy: brak danych
Adres: brak danych
Kraj: Niemcy
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: wyższe techniczne
Doświadczenie zawodowe: Wymagane doświadczenie na stanowisku programisty Doświadczenie w programowaniu z użyciem C++
Znajomość języków: angielski - poziom bardzo dobry
niemiecki - poziom dobry
Uprawnienia/ dyplomy/ dokumenty: prawo jazdy kat B
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 20.00
Waluta: euro
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka godzinowa
Premie: Nie
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: do wiadomości urzędu
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: nieokreślony
Rozkład czasu pracy - liczba godzin tygodniowo: 40
Dodatkowe informacje
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV z dopiskiem „inżynier oprogramowania-BEP”
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
angielski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do doradcy EURES z WUP
Gdzie należy wysłać dokumenty: j.tkaczyk@wup.lublin.pl
Dane teleadresowe: Annelies Thomas Engelendalelaan 19 8310 Brugge, Belgia +32 50 44 04 97
Data publikacji: 2012-11-07
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
do odwołania

źródło: Eures Polska