Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier chemik

Kraj: Irlandia

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 721937
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/10/WUP Łódź/2012
Zawód lub stanowisko: inżynier chemik
Ogólny zakres obowiązków: Stanowisko to zostało stworzone w celu wniesienia wyspecjalizowanej ekspertyzy w zarządzaniu projektem w branży chemicznej do sfery innowacji. Raportowanie menedżerowi ds. technicznych. Główny obszar odpowiedzialności na tym stanowisku będzie obejmował: 1. Rozwój alternatywnych możliwości zastosowania żywicy 2. Produkcja specjalistycznych produktów OSB 3. Udział w innych obszarach projektów innowacyjnych
Liczba miejsc pracy: 1
Miejsce zatrudnienia - kraj: Irlandia
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Miejsce pracy
Lokalizacja: siedziba główna
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: wyższe techniczne
Doświadczenie zawodowe: Min. 5 lat odpowiedniego doświadczenia zawodowego (np. przy klejach, dodatkach chemicznych, itp.) Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu projektem Mile widziane doświadczenie jako inżynier procesu w branży przetwórstwa chemicznego Dobra znajomość chemii analitycznej Doświadczenie w rozwoju nowych produktów
Znajomość języków: angielski - poziom biegły
Uprawnienia/ dyplomy/ dokumenty: Inżynier chemik (ewentualnie innych pokrewnych specjalności: chemia analityczna, materiałoznawstwo) ukończone kursy lub szkoły w tym zakresie
Umiejętności: Koordynacja nakładów i ludzi Zorientowanie na wynik, operatywność Profesjonalizm i komunikatywność, nakierowanie na klienta
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 40000.00
Waluta: euro
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka roczna
Premie: Nie
Dodatkowe świadczenia: podróż – pracodawca nie pokrywa kosztów podróży;przeprowadzka – pracodawca nie pokrywa kosztów;wyżywienie – pracodawca nie zapewnia;zakwaterowanie – pracodawca nie zapewnia
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: określony
Data wygaśnięcia umowy: 2014-12-01
Rozkład czasu pracy - liczba godzin tygodniowo: 39
Data rozpoczęcia pracy: 2012-12-01
Inne informacje: termin rozpoczęcia pracy - do uzgodnienia, umowa o pracę na 2 lata
Dodatkowe informacje

Doradca EURES w Polsce: Marcin Lewandowski ul. Struga 26, 90-513 Łódź Email: m.lewandowski@wup.lodz.pl
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: cv i list motywacyjny
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
angielski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do doradcy EURES z EOG
Gdzie należy wysłać dokumenty: Edward.Kavanagh@welfare.ie, Employment Services, 56 Parnell St., Waterford, Ireland
Dane teleadresowe: Edward Kavanagh (doradca EURES w Irlandii) adres i email j/w
Data publikacji: 2012-11-22
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
2012-11-30
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

źródło: Eures Polska