Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 2012-08-18

Cieśla konstrukcyjny/ stolarz konstrukcyjny NORWEGIA

Strona www: www.adecco.pl
Kraj: Norwegia

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364). Aktualnie prowadzimy dla naszych norweskich klientów nabór

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364). Aktualnie prowadzimy dla naszych norweskich klientów nabór na stanowisko:

Cieśla konstrukcyjny/ stolarz konstrukcyjny


Nr ref.: C.K./N/07_2012
Miejsce pracy: Norwegia
Opis stanowiska:
Budowa domów drewnianych o konstrukcji szkieletowej oraz prace wykończeniowe.


Oferujemy:

- Umowę o pracę zgodną z norweskim Kodeksem Pracy

- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania na terenie Norwegi w cenie około 1800 NOK/2tyg

- Darmowe narzędzia i ubrania do pracy

- Kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe (w tym również bezpłatny miesięczny kurs języka norweskiego dla kandytów, którzy nie znają języka angielskiego)

- Stawka początkowa: 158, 40 NOK brutto/h. Gwarantowana dniówka 1188 NOK brutto/h. Po okresie próbnym gwarantowany wzrost wynagrodzenia.

- Atrakcyjny pakiet socjalny, m.in. ulgi podatkowe dla małżeństw, zasiłek rodzinny na dzieci poniżej 18 roku życia, ubezpieczenie na terenie UE itp.

Wymagania
- Mile widziane wykształcenie o profilu budowlanym jako cieśla, stolarz

- Potwierdzone dokumentami doświadczenie zawodowe jako cieśla konstrukcyjny/stolarz budowlany – minimum 3 lata na przełomie ostatnich 5 lat.

- Doświadczenie w stawianiu konstrukcji drewnianych

- Znajomość rysunku technicznego

- Chęć do nauki języka norweskiego na 4 tyg. bezpłatnym kursie językowym na południu Polski – dotyczy tylko kandydatów nie znających języka angielskiego.

- Dyspozycyjność do podjęcia kursu.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego ogłoszenia na adres email:

opole@adecco.com

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883

dodane przez Adecco Poland


data ostatniej modyfikacji: 2012-07-19 14:41:28
Komentarze
 
Polityka Prywatności