Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Opiekun środowiskowy

Firma w Anglii poszukuje chętnych, którzy chcieliby pomagać osobom starszym w ich prywatnym środowisku.

Zakres obowiązków:

  • Praca polega na odwiedzaniu osób starszych w ich własnych domach.
  • Pomoc przy toalecie, przy ubieraniu, sporządzaniu i spożywaniu posiłków, podawaniu leków,
  • Prace domowe: zakupy, załatwianie formalności np. w urzędach, pranie, gotowanie, utrzymywanie domu w czystości.
  • Rozmowy, spacery i zachęcanie do aktywności towarzyskiej.
  • Ogólna troska o powierzoną osobę i o jej dobre samopoczucie (fizyczne i psychiczne).
Firma oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie około 1600 GBP brutto/mies.,
  • Darmowe zakwaterowanie,
  • Zapewniamy samochód,
  • Darmowe szkolenia wprowadzające,
  • Umowa o pracę,
  • Dodatek: 5 GBP dziennie na jedzenie.
  • Darmowa pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do prowadzenia samochodu na terenie UK,
  • Nie jest wymagane doświadczenie!
  • Chęć niesienia pomocy, empatia, życzliwość i otwartość na ludzi
  • Predyspozycje do pracy z osobami wymagającymi opieki.
Kontakt:

Osoby zainteresowane proszone są o przysłanie CV w wersji angielskiej wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: opieka@hr.pl

Źródło: praca-za-granica.pl