Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Webmaster/ SEO

Kraj: Hiszpania

    Oferujemy stałą prace na stanowsiku webmaster/ SEO w dynamicznie rozwijającej się firmie zlokalizowanej w Barcelonie, Hiszpania.

Opis stanowiska:

  •     Optymalizacja i pozycjonowanie serwisów internetowych,
  •     Zwiększanie widoczności witryny w wyszukiwarkach internetowych,
  •     Zarządzanie narzędziami SEO/SEM,
  •     Redagowanie krótkich artykułów reklamowych,
  •     Projektowanie i tworzenie stron internetowych,
  •     Obsługa i rozwijanie tworzonych i istniejących rozwiązań,
  •     Tworzenie treści na potrzeby stron www.

Wymagania:
  •     Znajomość języka hiszpańskiego,
  •     Znajomość HTML/CSS, PHP,
  •     Znajomość programów graficznych np. Adobe Photoshop,
  •     Znajomość zagadnień z zakresu SEO i SEM, e-marketingu,
  •     Komunikatywność,
  •     Sumienność,
  •     Umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane:
  •     Doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych w wyszukiwarkach,
  •     Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:
  •     Pracę na cały etat w młodym i międzynarodowym środowisku,
  •     Stałe wynagrodzenie,
  •     Możliwość rozwoju zawodowego,
  •     Elastyczne godziny pracy,
  •     Pobyt w pięknej i słonecznej Hiszpanii.

Zainteresowane osoby prosimy o e-mail z załączonym CV na adres: lili@biograficos.com. W tytule wiadomości należy wpisać: Webmaster/SEO oraz swoje imię i nazwisko, np. Webmaster/SEO : Jan Kowalski.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych).

dodane przez lili