Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Ślusarz-monter

Kraj: Francja

Agencja Pracy Tymczasowej PQG PARTNERS Sp. z o.o (certyfikat agencji zatrudnienia nr 6255) jest dynamicznie rozwijającą się firmą rekrutacyjną świadczącą usługi w zakresie pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego. Obecnie zatrudni osobę na stanowisko: Ślusarz-monter.

Nr ref: S/03/11

Opis stanowiska:

•montaż i produkcja konstrukcji stalowo-aluminiowych zgodnie z planem i rysunkiem technicznym (ogrodzenia, balustrady, bramy, barierki, schody)
•spawanie konstrukcji stalowych

Wymagania:

•min. 3 letnie doświadczenie jako pracownik obróbki metali
•umiejętność czytania rysunków technicznych
•ważne uprawnienia spawalnicze MIG/MAG/TIG
•prawo jazdy kat. B
•dokładność, rzetelność, precyzja
•komunikatywna znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

•atrakcyjne zarobki,
•umowę na czas określony,
•zakwaterowanie,
•możliwość nabycia nowych umiejętności.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV wraz z numerem referencyjnym na adres e-mail: rekrutacja@pqgpartners.pl

Źródło: praca.money.pl