Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier Sprzedaży

Kraj: Czechy

PGB Human Resources Sp z o.o. zatrudni osobę na stanowisko: Inżynier Sprzedaży.

Obowiązki:

- Promowanie i sprzedaż produktów oferowanych przez firmę na terenie Czech i Słowacji
- Wykonywanie szkoleń u klientów
- Wsparcie techniczne
- Praca w terenie ok. 75% wyjazdów służbowych

Wymagania:

- Wykształcenie Inżynier mechanik

- Mile widziane doświadczenie jako handlowiec
- Znajomość zagadnień mechaniki ze szczególnym naciskiem na przekładnie planetarne, sprzęgła oraz prowadnice liniowe
- Umiejętność organizowania sobie czasu pracy
- Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
- Język Czeski - biegle, język angielski - komunikatywny
- Prawo jazdy kat. B
- Samodyscyplina
- Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów

Oferta:

- Praca na zasadzie home office
- Wysokie prowizje
- Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
- Możliwość awansu
- Umowa o pracę CV prosimy przesyłać na adres e-mail: b.pisula@pgbhr.com wpisując w temacie nazwę stanowiska lub numer referencyjny: IS_0711_CZ_I

Źródło: praca.money.pl