Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Dekarz

Kraj: Belgia

Horyzont s.c. zatrudni osobę na stanowisko: Dekarz.

Opis stanowiska pracy:

• kładzenie i renowacja dachów różnego rodzaju- spadzistych, płaskich, pokrytych EPDM, papą, dachówką,
• renowacja i restauracja dachów,
• wykończenia dachów - pokrywanie dachów cynkiem, miedzią (rynny, wykończenia dachów),
• łączenie gorącym powietrzem, przypalanie,
• drobne prace wykończeniowe,
• praca na wysokościach,
• stawka podstawowa: 12,70 euro brutto za godzinę pracy,
• wynajęcie mieszkania za kwotę 65 euro tygodniowo,
• zatrudnienie na długi okres (pierwsza umowa na okres 1 miesiąca),
• pomoc w uregulowaniu formalności,
• pracę w systemie dziennym, 5-cio dniowym z możliwością pracy w nadgodzinach.

Wymagania:

• minimum 5 lat doświadczenia jako dekarz,
• doświadczenie w renowacji i kładzeniu nowych dachów – spadzistych i płaskich,
• doświadczenie w pracy na wysokościach,
• umiejętność pracy z windą dekarską,
• znajomość materiałów takich jak miedź, cynk, ołów,
• mile widziane wykształcenie techniczne – dekarz,
• minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
• prawo jazdy kat. B
• dokładność, sumienność, zaangażowanie, duża motywacja do pracy.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl