Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pielęgniarka

Kraj: Niemcy

AktivPersonal Ltd jest międzynarodową agencją rekrutacyjną specjalizującą się w wyszukiwaniu kandydatów dla firm produkcyjnych i szeroko pojętego biznesu. AktivPersonal specjalizuje się w pośrednictwie pracy dla krajów niemieckojęzycznych. Obecnie zatrudni osobę na stanowisko: Pielęgniarka.

Zakres obowiązków:

  • Asystowanie lekarzom w czasie zabiegów i operacji
  • Opieka pielęgniarska nad pacjentami  oraz udzielanie im porad
  • Wykonywanie iniekcji i podawanie leków pacjentom
  • Pobieranie materiału biologicznego od pacjentów
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej
  • Sprawdzanie stanu zdrowia pacjentów
  • Pierwsza pomoc
  • Komunikacja z innymi departamentami

Wykształcenie:

  • Wykształcenie średnie z maturą
  • Wykształcenie wyższe zawodowe
  • Wykształcenie wyższe I. stopnia

Wymagania niezbędne:

  • Kwalifikacje poparte doświadczeniem zawodowym w służbie zdrowia
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Inne wymagania:

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność komunikacji
  • Chęć do nauki i dalszego rozwoju
  • Chęć podróżowania
  • Odpowiedzialność
  • Niezawodność
  • Empatia

Wynagrodzenia (brutto):

  • 1 800 - 2 400 € brutto
  • Pielęgniarki 12,00 €/ godzina
  • Pielęgniarka chirurgiczna 16,00 €/ godzina

Data rozpoczęcia pracy:

  • 08/2011

Rodzaj umowy:

  • Praca na pełny etat - Stałe zatrudnienie

Oferujemy:

  • Przyjemne miejsce pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kursy językowe
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Firmy dla których poszukujemy pracowników:

  • Szpitale lub placówki medyczne
Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl