Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Ciesla szalunkowy

Kraj: Holandia

Agencja pośrednictwa pracy S.A.M. Technika Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7030 poszukuje osób do pracy na terenie Holandii na stanowisku: Cieśla szalunkowy.

Obowiązki:

- wykonywanie konstrukcji betonowych,
- montaż szalunków.

Kwalifikacje:

- doświadczenie zawodowe,
- udokumentowane doświadczenie w montażu szalunków systemowych typu Doka i Peri oraz szalunków tradycyjnych, - umiejętność czytania rysunków technicznych,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Pracodawca oferuje:

- umowę o pracę,
- zarobki zgodne z umowami obowiązującymi pracowników czasowych w Holandii,
- rzetelne informacje dotyczące wynagrodzenia i warunków pracy,
- zakwaterowanie,
- ubezpieczenie zdrowotne,
- dojazd do pracy,
- rezerwacje wszystkich dodatków do pensji (tzw. rezerw, zagwarantowanych przez prawodawstwo holenderskie),
- odprowadzanie podatku oraz składek socjalnych,
- odprowadzanie składek emerytalnych wg przepisów dla pracowników tymczasowych,
- przestrzeganie zasad BHP i kontrolowanie w miejscu pracy,
- opiekę od momentu podjęcia decyzji o pracy za pośrednictwem SAM do momentu zakończenia umowy o pracę,
- możliwość odbywania kursu języka niderlandzkiego.

Prosimy o wpisanie stanowiska w tytule wiadomości.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: gratka.pl