Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kelner/Kelnerka

Kraj: Francja

Aterima jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Kelner/Kelnerka

Wymagania:

•doświadczenie na podobnym stanowisku poparte referencjami
•bardzo dobra znajomość języka francuskiego
•komunikatywna znajomość j.angielskiego
•miła aparycja i wysoka kultura osobista

Obowiązki:

•przyjmowanie i realizacja zamówień
•utrzymanie czystości sali jadalnej oraz pomieszczeń przyległych do sali
•rejestracja sprzedaży na kasie fiskalnej

Pracodawca oferuje:

•legalne zatrudnienie na terenie Francji
•umowę o pracę tymczasową na 3 m-ce
•1500 euro brutto/m-c (39 godz/tyg) + napiwki
•możliwość dodatkowych nadgodzin
•bezpłatne wyżywienie oraz zakwaterowanie

Kontakt

francja@aterima.pl

tel: 12 297 66 32

Źródło: praca-za-granica.pl