Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Spawacz

Kraj: Francja

Aterima jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Spawacz.

Wymagania:

•udokumentowane doświadczenie w zawodzie spawacza
•znajomość rysunku technicznego
•dyspozycyjność do podjęcia pracy od 4 lipca
•duża samodzielność oraz dobra organizacja pracy

Obowiązki:

•spawanie prefabrykatów zbrojeniowych na halach produkcyjnych
•czytanie rysunku technicznego

Pracodawca oferuje:

•zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres 3 m-cy z możliwością przedłużenia do końca 2011 roku
•1500 euro brutto /m-c (35 godz. tyg)
•dodatkowe nadgodziny płatne wg obowiązujących stawek francuskich
•bezpłatne zakwaterowanie
•płatny urlop

Kontakt

francja@aterima.pl
• tel: 12 297 66 32

Źródło: praca-za-granica.pl