Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kontroler Jakości VT2

Kraj: Finlandia

Firma budowlana poszukuje zmotywowanych pracowników na stanowisko: Kontroler Jakości VT2.

Obowiązki:

- Wizualna kontrola spoin,
- Kontrola jakości wykonanych spoin,
- Udział w odbiorach prac.

Wymagania:

- Posiadanie uprawnień VT2,
- Minimum rok udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
- Mile widziane osoby z własnym samochodem.

Pracodawca oferuje:

- Umowę o pracę na warunkach fińskich,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Pomoc w organizacji wyjazdu,
- Atrakcyjne wynagrodzenie. Istnieje również możliwość pracy w soboty oraz wypracowania nadgodzin (do uzgodnienia z pracodawca).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych:

- CV (mile widziane CV w języku angielskim),
- Uprawnienia,

Kontakt: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Kontroler/Finlandia.

Źródło: praca-za-granica.pl