Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Programista JAVA

Kraj: Czechy

Team Connect zatrudni osobę na stanowisko: Programista JAVA.

Obowiązki:

* Tworzenie modeli analitycznych (UML)
* Programowanie aplikacji (głównie dla JVM: Java, Groovy, Scala)
* Testy programowania przy użyciu framework xUnit, TestNG i inne
* Testowanie systemu oraz produktu, naprawa błędów
* Wsparcie administratorów

Wymagania:

* Znajomość OS Linux, OS Windows, doświadczenie w programowaniu w środowisku internetowym
* Bardzo dobra znajomość Java, platformy J2EE, Scala, znajomość Spring jest dodatkowym atutem
* Znajomość UML, SQL, XHTML
* Znajomość JavaScript oraz PHP mile widziana
* Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
* Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje:

* Samodzielne, interesujące stanowisko wymagające kreatywności
* Atrakcyjne wynagrodzenie
* Wydajne narzędzia pracy
* Ciekawe formy zatrudnienia do wyboru (np. umowa o pracę lub kontrakt)
* Szkolenia podnoszące kwalifikacje
* Bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
* Karty sportowe Benefit
* Premie finansowe

Praca w międzynarodowym zespole w Czechach (tuż przy granicy PL-CZ).

Forma kontaktu: Prosimy o przesłanie CV wraz z określeniem numeru referencyjnego na adres: rekrutacja@teamconnect.pl

Źródło: praca.money.pl