Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Blacharz

Kraj: Francja

Aterima jest działająca na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Obecnie zatrudni osobę na stanowisko: Blacharz.

Obowiązki:

•montaż blachodachówki oraz dachowych płyt warstwowych (tzw. panel sandwicz)

Wymagania:

•minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
•komunikatywna znajomość j. francuskiego lub rosyjskiego
•aktualne badanie medyczne na podstawie skierowanie wystawionego przez Aterima
•dyspozycyjność do wyjazdu od 14.06
•mile widziany własny transport do Francji

Pracodawca oferuje:

•legalne zatrudnienie / ubezpieczenie na terenie Francji
•umowę o pracę na okres 2 m-cy z możliwością przedłużenia na rok 2011/2012
•wynagrodzenie 1500 euro brutto / m-c (35 godz. tyg)
•dodatek wyżywieniowy w wysokości ok. 8 euro netto za każdy dzień roboczy
•nadgodziny płatne dodatkowo
•bezpłatne zakwaterowanie oraz transport na budowę

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca-za-granica.pl