Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 2011-06-03

Au Pair dla rodziny w Nowym Jorku od września 2011

Kraj: USA

Wyjazd do rodziny w Stanach Zjednoczonych realizowany za pośrednictwem firmy Prowork. .Chcesz poznać Amerykę? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi! Prowork -10 lat doświadczenia w organizowaniu wyjazdów Au Pair!

Wymagania:

* Komunikatywna znajomość angielskiego
* wiek 18-27 lat
* prawo jazdy
* Doświadczenie w opiece nad dziećmi
* Osoba miła przyjazna i kochająca dzieci
* Gotowość do rozpoczęcia pracy od września 2011 Obowiązki: Amerykańska rodzina z 3 dzieci (1, 4 i 6 lat) zatrudni Au Pair / opiekunkę do dzieci od września 2011 na rok. Au Pair będzie zawozić dzieci do szkoły, na zajęcia dodatkowe. Jest to pobyt w ramach programu Au Pair. Rodzina mieszka w USA , Nowy Jork.

Pobyty jako Au Pair od wrzesnia 2011 . W pobliżu szkoła językowa, bezpłatny kurs angielskiego 2 razy w tygodniu. Rodzina opłaca przelot do USA -roczny kontrakt na podstawie wizy amerykańskiej J1.

Pracodawca oferuje:

* 12 miesięczny pobyt w rodzinie amerykańskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka angielskiego.
* Kieszonkowe min 790 USD miesiecznie + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.
* pelne ubezpieczenie(bez żadncyh dopłat!)
* 4 dniowe szkolenie w Nowym Jorku
* samochód do prywatnego użytku
* bezpłatny kurs języka angielskiego
* rodzina opłaca koszt przelotu z Polski do Stanów Zjednoczonych
* opieka partnerskiego biura Au Pair w USA

Wynagrodzenie: 790 usd/mies.

Termin rozpoczęcia: wrzesień 2011 Kontakt dla kandydatów: W przypadku zainteresowania ofertą i pobytem jako Au Pair za granicą prosimy o rejestrację w serwisie i złożenie aplikacji online lub przesłanie zgłoszenia na email: rekrutacja@prowork.com.pl .

Po otrzymaniu zgłoszenia, prześlemy potwierdzenie i formularze niezbędne do udziału w Programie Au Pair. Uwaga: Warunkiem udziału w programie au pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy.

Kontakt:
tel 022 323 63 35 w. 23, 501 250 399

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!


Źródło: praca.money.pl


data ostatniej modyfikacji: 2011-05-20 10:47:11
Komentarze
 
Polityka Prywatności