Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Odlewnik - Formierz

Kraj: Włochy

Największa włoska agencja pracy (Certyfikat nr 2775), działająca na rynku od 1997 roku, wyspecjalizowana w nowoczesnym zarządzaniu zasobami ludzkimi, dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko: Odlewnik - Formierz.

Zadania:
  • Praca w odlewni żeliwa
  • Wykonywanie modeli na podstawie dokumentacji technicznej
  • Przygotowanie mas formierskich
  • Wykonywanie i przygotowanie form do dalszych procesów
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • Znajomość procesów związanych z wykonywaniem odlewów żeliwnych i/lub stalowych
  • Znajomość metod formowania ręcznego i/lub maszynowego
  • Znajomość materiałów i narzędzi formierskich
  • NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA !!!
Pracodawca oferuje:
  • Umowę na min. 6 m-cy z możliwością przedłużenia współpracy
  • Sponsorowany kurs języka włoskiego
  • Zakwaterowanie na koszt pracodawcy
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl