Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Operator Urządzeń Walcowni

Kraj: Włochy

Największa włoska agencja pracy (Certyfikat nr 2775), działająca na rynku od 1997 roku, wyspecjalizowana w nowoczesnym zarządzaniu zasobami ludzkimi, dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko: Operator Urządzeń Walcowni.

Zadania:
  • Samodzielna praca przy obsłudze wybranych urządzeń walcowni w hucie stali
  • Walcowanie kęsisk, kęsów, prętów, blachówek
  • Nadzór nad utrzymaniem jakości elementów w trakcie całego procesu wykonywanej pracy
  • Ustawianie parametrów walcowania
  • Kalibrowanie, dogniatanie, usuwanie nierówności oraz nadanie ostatecznego kształtu  i wymiarów detalu
Oczekiwania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny) Znajomość różnego typu walcowni (m.in.walcownia kęsisk kwadratowych, klatka walcownicza nawrotna)
  • Znajomość procesów walcowania na gorąco i na zimno
Pracodawca oferuje:
  • Umowę na 3 m-ce z możliwością przedłużenia
  • Sponsorowany kurs języka włoskiego
  • Zakwaterowanie na koszt pracodawcy
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl