Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kelnerka

Kraj: Francja

Francuska firma zatrudni osobę na stanowisko: Kelnerka.

Wymagania:

- udokumentowane doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku (mile widziane za granicą, zwłaszcza we Francji)
- bardzo dobra znajomość języka francuskiego
- znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem
- otwartość, komunikatywność
- wysoka kultura osobista
- chęć do pracy przez cały okres
- dyspozycyjność w sezonie letnim (kwiecień-listopad)
obowiązki:

Praca na stanowisku kelnerki w restauracji hotelowej na terenie Francji
oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie i wyżywienie
- zwrot kosztów podróży
- opcjonalnie dodatkowe ubezpieczenie w podróży zagranicznej TU Allianz S.A
opis dodatkowy:

WAŻNE:

1. Rekrutacja trwa 14 dni od ukazania się ogłoszenia.
2. Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.
3. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby spełniające WSZYSTKIE wymagania wyszczególnione powyżej prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz referencji od poprzednich pracodawców na adres rekrutacja@erc.ec
W tytule maila proszę koniecznie umieścić nr referencyjny oferty: kel/fr/2011