Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Technical Expert of SSO

Kraj: Finlandia

Międzynarodowa firma z branży IT do jednego z oddziałów w Finlandii poszukuje specjalistów na stanowisko: Technical Expert of SSO.

Opis stanowiska:

- Osoba będzie odpowiedzialna za wdrożenie i administrację systemu Single Sign-On przy implementacji nowych projektów u różnych klientów. Ponadto wsparcie klientów jako 3rd level support

Pracodawca oferuje:

- Pracę dla jednej z największych firm na świecie dostarczających rozwiązania w sektorze IT dla biznesu
- Możliwość rozwoju i awansu. - Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, - Pomoc w relokacji i legalizacji zatrudnienia w Finlandii - Zatrudnienie na umowę na czas nieokreślony - Odpowiednie szkolenia wewnętrzne i wprowadzenie

Pracodawca oczekuje:

- Wykształcenie wyższe w informatyczne, inżynierskie lub z pokrewne

Doświadczenie:

- minimum 3 letnie profesjonalne doświadczenie we wdrażaniu i obsłudze rozwiązań Single Sign-On Język:
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Komunikatywność w piśmie i mowie

Wymagania IT:

- Posiadanie umiejętności i wiedzy z zakresu SSO na poziomie eksperta,
- Doświadczenie w pracy z CA Siteminder SSO,
- Doświadczenie w sferze Federated Identity,
- Dobra znajomość pracy i zarządzania bazami danych Oracle, SQL, PL/SQL - Umiejętności i doświadczenie z zakresu Identity & Access Management będzie prawdziwym atutem
Inne:
- Chęć relokacji i podjęcia pracy w Finlandii na dłuższy okres czasu
- Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów analitycznych
- Silne umiejętności konsultacyjne
- Umiejętność porozumiewania się z wszystkich szczeblach organizacji i klientów HP
- Umiejętność pracy w zespole

- Możliwość rozwoju i awansu,
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
- Pomoc w relokacji i legalizacji zatrudnienia w Finlandii
- Zatrudnienie na umowę na czas nieokreślony
- Odpowiednie szkolenia wewnętrzne i wprowadzenie

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV w języku angielskim wraz z podaniem numeru referencyjnego ogłoszenia na adres e-mail do biura Adecco Rzeszów.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl