Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

CA Siteminder Specialist

Kraj: Finlandia

Międzynarodowa firma z branży IT do jednego z oddziałów w Finlandii poszukuje specjalistów na stanowisko: CA Siteminder Specialist.

Opis stanowiska:

- Osoba będzie odpowiedzialna za wdrożenie i administrację systemu Single Sign-On przy użyciu rozwiązań Siteminder.
- Implementacja nowych projektów u różnych klientów.
- Ponadto wsparcietechniczne i opieka nad klientem na poziomie 3rd level support

Pracodawca oferuje:

- Pracę dla jednej z największych firm na świecie dostarczających rozwiązania w sektorze IT dla biznesu, praca w sektore telekomunikacyjnym
- Możliwość rozwoju i awansu, pracę na stałe.
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
- Pomoc w relokacji i legalizacji zatrudnienia w Finlandii
- Zatrudnienie na umowę na czas nieokreślony
- Odpowiednie szkolenia wewnętrzne i wprowadzenie.

Pracodawca oczekuje:

- Wykształcenie wyższe informatyczne, inżynierskie lub z pokrewne

Doświadczenie:
- co najmniej 3 letnie profesjonalne doświadczenie w pracy z rozwiązaniami CA Siteminder wdrażaniu i obsłudze rozwiązań Single Sign-On Język:
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Komunikatywność w piśmie i mowie

Wymagania IT:

- Posiadanie umiejętności i wiedzy z zakresu SSO na poziomie eksperta, - Doświadczenie w pracy z CA Siteminder SSO,
- Doświadczenie w sferze Federated Identity (AD FS, Pinf),
- Dobra znajomość Oracle, SQL, PL/SQL - Umiejętności i doświadczenie z zakresu Identity & Access Management będzie prawdziwym atutem Inne:
- Chęć relokacji i podjęcia pracy w Finlandii na dłuższy okres czasu - Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów analitycznych
- Silne umiejętności konsultacyjne
- Umiejętność porozumiewania się z wszystkich szczeblach organizacji i klientów
- Umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV w języku angielskim wraz z podaniem numeru referencyjnego ogłoszenia na adres e-mail do biura Adecco Rzeszów

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl