Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Programista / Analityk J2SE

Kraj: Dania

LGBS Polska Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko: Programista / Analityk J2SE.

Opis stanowiska pracy:

Osoba na tym stanowisku będzie rozbudowywała aktualny system u operatora telekomunikacyjnego w Danii.

Wymagania:

- znajomość technologii J2SE,

- doświadczenie minimum 2 lata w praktycznym użyciu powyższej technologii,

- praktyczna umiejętność wykorzystywania biblotek języka Java,

- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiącym swobodną komunikację z zespołem.

Mile widziane będą:

- doświadczenie w pracy z platformami e-market

- znajomość branży telekomunikacyjnej

Pracodawca oczekuje:

- wysokich umiejętności technicznych i chęci ich ciągłego poszerzania,

- umiejętności pracy z zespołem klienta,

- umiejętności tworzenia i pracy z dokumentacją techniczną,

- zaangażowania i kreatywności,

- elastyczności,

- miłego usposobienia.

Pracodawca oferuje:

- pracę w międzynarodowym zespole w najnowszych technologiach,

- zakwaterowanie w Danii,

- przelot do Polski i z powrotem raz w miesiącu,

- atrakcyjne wynagrodzenie.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl