Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Animator

Kraj: Hiszpania

TUI Service AG poszukuje osób na stanowiska Animatorów na sezon letni 2011.

Nr ref.: AR LATO/2011

Obowiązki:
  • Samodzielne tworzenie i prowadzenie urozmaiconego programu animacyjnego skierowanego do dzieci
  • Prowadzenie show dla dzieci oraz udział w wieczornym programie animacyjnym
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci podczas realizacji zajęć objętych programem animacyjnym

 Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Student/ka lub Absolwent/ka; preferowany kierunek pedagogika
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi
  • Odpowiedzialność oraz umiejętność oceny sytuacji w kryzysowych momentach
  • Wesołe oraz entuzjastyczne nastawienie do pracy z dziećmi
  • Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w międzynarodowym zespole
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Dyspozycyjność w okresie 10.06.2011 - 20.09.2011
  • Ukończony kursy wychowawców kolonijnych lub kurs pierwszej pomocy będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • Profesjonalne otocznie i wysoką kulturę pracy u wiodącego organizatora podróży w Europie
  • Bezpłatne szkolenie przygotowujące do pracy
  • Sezonową umowę o pracę ze szwajcarskim pracodawcą, pełne ubezpieczenie oraz konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę w jednej z destynacji gdzie znajdują się nasze kluby dla dzieci (Bułgaria, Egipt, Grecja, Hiszpania, Tunezja, Turcja - o miejscu zatrudnienia decyduje pracodawca)
  • Pokrycie kosztów wyjazdu i powrotu do miejsca pracy oraz korzystne zniżki na podróże
  • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z nr ref. „AR LATO/2011” w temacie na adres: rekrutacjatui@tui.pl

Źródło: pracuj.pl