Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Programista Java

Kraj: Czechy

Firma z Czech poszukuje osoby na stanowisko: Programista Java.

Nr ref.: TC/JPA/CZECH/JOBS.PL

Miejsce pracy:
Czech Republic - Opava

Obowiązki:

* Tworzenie modeli analitycznych (UML)
* Programowanie aplikacji (głównie dla JVM: Java, Groovy, Scala)
* Testy programowania przy użyciu framework xUnit, TestNG i inne
* Testowanie systemu oraz produktu, naprawa błędów
* Wsparcie administratorów

Wymagania:

* Komunikatywna znajomość języka angielskiego
* Znajomość OS Linux, OS Windows, doświadczenie w programowaniu w środowisku internetowym
* Bardzo dobra znajomość Java, platformy J2EE, Scala, znajomość Spring jest dodatkowym atutem
* Znajomość UML, SQL, XHTML * Znajomość JavaScript oraz PHP mile widziana
* Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferta:

* Samodzielne, interesujące stanowisko wymagające kreatywności
* Atrakcyjne wynagrodzenie
* Wydajne narzędzia pracy
* Ciekawe formy zatrudnienia do wyboru (np. umowa o pracę lub kontrakt)
* Szkolenia podnoszące kwalifikacje
* Bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
* Karty sportowe Benefit
* Premie finansowe Praca w międzynarodowym zespole w Czechach (tuż przy granicy PL-CZ)

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl