Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Technik

Kraj: Austria

Firma EURO WORK- Agencja Pośrednictwa Pracy poszukuje osoby na stanowisko: Technik.

Opis stanowiska:

Pracownik na stanowisku technika- to osoba pracującą w grupie dwóch lub trzech osób.Technik pracuje w różnych miejscach, w zależności od zlecenia. Część prac jest wykonywana w Holandii , część prac jest wykonywana w różnych krajach -Belgia, Luksemburg (np. na platformach wiertniczych).

Charakter pracy zakłada, że ​​konieczne są nieregularne godziny pracy.

Obowiązki:
  • montaż,
  • instalacja,
  • konserwacja,
  • naprawy masztów,
  • kolumn,
  • kominów( nakładek na kominy),pochodni wieżowych, pochodni naziemnych, mostów, zbiorników, kul itp. Praca na zarówno na budynkach na lądzie jak i na morzu.
Oferta:
  • odpowiedzialne stanowisko,
  • bardzo zróżnicowane zadania,
  • dobre warunki pracy i płacy.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (najlepiej Mechaniczne),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Mile widziany
  • certyfikat VCA,
  • doświadczenie w pracy na wysokościach,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywny,
  • elastyczne podejście do czasu pracy,
  • gotowość do podróży w kraju i za granicą (zarówno na lądzie i morzu),
  • wysoki stopień autonomii i odpowiedzialności,
  • otwarte i pozytywne stanowisko wobec postawy i pracy,
  • prawo jazdy B- mile widziane,
  • dobrym stan zdrowia i zdolność do pracy na dużej wysokości.
Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl