Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Operator wtryskarki

Kraj: Włochy

Firma Adecco Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: Operator wtryskarki.

Miejsce pracy: Północne Włochy

Opis stanowiska pracy:

Osoba zatrudniona na stanowisku operatora wtryskarki odpowiedzialna będzie za:

• Przygotowywanie oraz ustawianie wtryskarek

• Optymalizację procesów wtrysku

• Uruchomienie form wtryskowych

• Zarządzanie danymi oraz dokumentacją

Wymagania:

• Minimum pół roku udokumentowanego doświadczenia na stanowisku operator wtryskarki

• Umiejętność systematyzowania maszyn do wtrysku

• Znajomość materiałów powszechnie stosowanych przy przetwórstwie tworzyw sztucznych

• Znajomość pojęć technicznych związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych

• Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku

• Komunikatywna znajomość jednego z języków obcych: włoski, angielski lub niemiecki

Pracodawca oferuje:

• Legalne zatrudnienie na podstawie włoskiej umowy o pracę

• Ubezpieczenie na terenie całej Unii Europejskiej

• Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności

• Darmowe zakwaterowanie zlokalizowane blisko miejsca pracy

• Pracę na 3 zmiany 5 dni w tygodniu

• Zatrudnienie na dłuższy okres z 6-miesięcznym okresem próbnym

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl