Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Operator Pulpitu/Walcownik

Kraj: Włochy

Firma Obiettivo Lavoro Polska poszukuje osoby na stanowisko: Operator Pulpitu/Walcownik.

Opis stanowiska pracy

  • Samodzielna praca przy obsłudze pulpitu urządzeń walcowni w hucie stali
  • Walcowanie kęsisk, kęsów, prętów, blachówek
  • Nadzór nad utrzymaniem jakości elementów w trakcie całego procesu wykonywanej pracy
  • Ustawianie parametrów walcowania
  • Kalibrowanie, dogniatanie, usuwanie nierówności oraz nadanie ostatecznego kształtu i wymiarów detalu

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • Znajomość różnego typu walcowni (m.in.walcownia kęsisk kwadratowych, klatka walcownicza nawrotna)
  • Znajomość procesów walcowania na gorąco i na zimno
  • NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA !!!
Oferujemy:
  • Umowę na 3 m-ce z możliwością przedłużenia
  • Sponsorowany kurs języka włoskiego
  • Zakwaterowanie na koszt pracodawcy
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl