Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Ustawiacz/operator tokarek CNC

Kraj: Irlandia

Firma ERTA dla swojego klienta, zaawansowanej technologicznie firmy produkującej elementy dla przemysłu medycznego, lotniczego oraz samochodowego z siedzibą w Irlandii, poszukuje osób na stanowiska: Ustawiacz/operator tokarek CNC.

Zakres obowiązków:

 - programowanie / ustawiane maszyn CNC,

- odpowiedzialność za wielkość produkcji,

- kontrola poziomu jakości wytwarzanych produktów,

- Wprowadzanie nowych elementów,

- konserwacja maszyn,

- odpowiedzialność za zamawianie potrzebnych materiałów.

Wymagania:

 - doświadczenie w ustawianiu i operowaniu tokarkami CNC– Hitachi, Nakamura z kontrolerami Fanuc,

- doświadczenie w pracy z materiałami takimi jak: aluminium, stal nierdzewna, mosiądz,

- dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

 - wynagrodzenie w wysokości 14.00 – 16.75 euro (zależne od doświadczenia),

- dodatkowe świadczenia socjalne,

- stałą, stabilną pracę.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem „CNC turning”

Źródło: praca.money.pl