Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kelner

Kraj: Francja

Firma InterKadra Sp.z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: Kelner.

Miejsce pracy: Francja, region Indre-et-Loire

nr referencyjny: FR/KEL

Obowiązki:

-przyjmowanie i realizacja zamówień,

-utrzymanie czystości sali jadalnej oraz pomieszczeń przyległych do sali,

-rejestracja sprzedaży na kasie fiskalnej.

Wymagania:

-doświadczenie na podobnym stanowisku poparte referencjami,

-bardzo dobra znajomość języka francuskiego

-komunikatywna znajomość j.angielskiego,

-aktualne badania medyczne na podstawie skierowania wystawionego przez InterKadra,

-miła aparycja i wysoka kultura osobista

-dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od 1 kwietnia 2011.

Oferujemy:

-legalne zatrudnienie na terenie Francji (druk A1/ karta EKUZ),

-umowę o pracę tymczasową na okres 01.04 - 30.09.2011,,

-1500 euro brutto/m-c (39 godz/tyg) + napiwki,

-możliwość dodatkowych nadgodzin,

-bezpłatne wyżywienie oraz zakwaterowanie,

-zwrot kosztów za badania lekarskie,

-płatny urlop.

Kontakt:

InterKadra Sp.z o.o.
Wielicka 50
30-552 Kraków
tel: 12 290 44 10 lub 12 290 44 13

E-mail: praca.francja@interkadra.pl

Źródło: praca.money.pl