Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier spawalnictwa

Kraj: Finlandia

Pośrednictwo pracy Kowalski Consulting Sp. z o.o., nr certyfikatu 4957, dla swojego Klienta, poszukuje osób na stanowisko: Inżynier spawalnictwa.

Obowiązki:
  • Analiza i akceptacja dokumentacji wykonawczej, specyfikacji spawalniczych, umów z podwykonawcami oraz porównywania z danymi uzyskanymi w produkcji;
  • Kontrola certyfikatów spawalniczych spawaczy wykonujących pracę, oraz ocena praktycznie oceniane ich umiejętności zawodowych;
  • Kontrola materiałów spawalniczych oraz warunków ich przechowywania;
  • Nadzór jakości wykonanych spoin w zgodności ze uzgodnioną specyfikacją i odpowiednimi normami.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Znajomość jęz. angielskiego;
  • Międzynarodowy lub europejski certyfikat inżyniera spawalnictwa;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • Fińską umowę o pracę na 1 rok;
  • Wynagrodzenie do negocjacji;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie Cv w języku polskim i angielskim za pośrednictwem systemu APLIKUJ.

Źródło: praca-za-granica.pl