Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier instalacji elektrycznych

Kraj: Finlandia

Pośrednictwo pracy Kowalski Consulting Sp. z o.o., nr certyfikatu 4957, dla swojego Klienta, poszukuje osób na stanowisko: Inżynier instalacji elektrycznych.

Obowiązki:
  • Projektowanie i wykonawstwo instalacji elektrycznych,
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej i technicznej wykonanych instalacji,
  • Prowadzenie kontroli technicznej,
  • Współpraca z podwykonawcami.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (elektryka, elektrotechnika, energetyka),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie przy budowie i projektowaniu instalacji elektrycznych,
  • Doświadczenie przy nadzorze prac na etapie realizacyjnym,
  • Uprawnienia budowlane projektowe i wykonawcze w zakresie instalacji elektrycznych.
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą systemu APLIKUJ.

Źródło: praca.money.pl