Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

CNC Programmer & Operator

Kraj: Finlandia

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: CNC Programmer & Operator.

Obowiązki:

- programowanie i obsługa urządzeń CNC (tokarka, prasa),

- odczytywanie rysunku technicznego i instrukcji służbowych w języku angielskim,

- wykonywanie części zleconych na podstawie rysunku technicznego,

- tworzenie elementów o małych gabarytach.

Wymagania:

- umiejętność programowania urządzeń CNC (warunek konieczny),

- umiejętność obsługi urządzeń CNC,

- język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym,

- znajomość systemów operacyjnych: Fanuc i Siemens będzie dodatkowym atutem,

- umiejętność odczytywania rysunków technicznych,

- mile widziane prawo jazdy kat. B.

 Oferujemy:

- pracę od początku kwietnia 2011,

- pracę w systemie 2-zmianowym,

- organizację przelotu z Warszawy do Helsinek,

- w pełni wyposażone zakwaterowanie,

- stałą opiekę polskiego koordynatora,

- atrakcyjne wynagrodzenie.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl