Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Opiekun osoby starszej

Kraj: Niemcy

Firma Personnel International Agencja Pracy działająca w obszarze pracy tymczasowej, leasingu pracowniczego oraz wyspecjalizowanych usług outsourcingu poszukuje osób na stanowisko: Opiekun osoby starszej.

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach życiowych (m.in. w myciu, ubieraniu, toalecie, utrzymywaniu higieny osobistej, spożywaniu posiłków, przyjmowaniu lekarstw)
  • pomoc w codziennej toalecie i czynnościach higienicznych
  • dbanie o rekreacje ,samopoczucie i kondycje podopiecznego (spacery, rozmowy)
  • Zakres obowiązków zależy od profilu i potrzeb rezydentów
  • Prosimy przesyłać CV ze zdjęciem
Wymagania
  • doświadczenia w pracy na takim stanowisku
  • wymagamy znajomości języka niemieckiego, pozwalające na komunikację z podopiecznym
  • doświadczenia w opiece
  • miłego usposobienia i altruizmu
  • chęci wyjazdu do pracy za granicę
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy z osobami chorymi na demencję
  • referencje poprzednich podopiecznych
Oferujemy:
  • najlepszy system wynagrodzeń na rynku
  • legalne zatrudnienie
  • opłacanie składek ZUSowskich i Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • podróż na koszt pracodawcy oraz zakwaterowanie
  • opiekę koordynatora przez cały okres zatrudnienia
Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: pracuj.pl