Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier Projektant

Pracodawcą jest brytyjska firma inżynieryjna z siedzibą w West Sussex zajmująca się projektowaniem oraz produkcją m.in. wysokospecjalistycznych zaworów oraz rozwiązań technicznych dla przemysłu naftowego i paliwowego.

Zakres obowiązków Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

 • Współpraca z zespołem projektowym przy przygotowaniu specyfikacji i dokumentacji technicznej produktów na podstawie wymagań klientów,
• Projektowanie specjalistycznych zaworów dla przemysłu naftowego i paliwowego,
• Przygotowanie testów i inspekcji produktów, dokumentacji technicznej itp. w porozumieniu z klientem oraz zespołem sprzedażowym,,
• Wsparcie techniczne zespołu sprzedaży, uzgadnianie wymagań z klientami,
• Okazjonalne podróże do klientów, dostawców itp.

Wymagania

• Minimum kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy projektowaniu zbliżonych wyrobów,
• Wykształcenie wyższe techniczne,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Silnymi atutami będą: doświadczenie w branży naftowo-paliwowej, uprzednia praca w hucie/odlewni, znajomość standardu ASME sekcja 8 (kotły i zbiorniki ciśnieniowe).

Oferujemy

• Atrakcyjne warunki pracy i finansowe
• Stałą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Pomoc w zorganizowaniu wyjazdu i zakwaterowania.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: jobland.pl