Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier Automatyk, Systemy ABB: 800xA, AC 800M

Firma W.E.I.S. Engineering GmbH & Co KG poszukuje osoby na stanowisko: Inżynier Automatyk, Systemy ABB: 800xA, AC 800M.

Opis stanowiska pracy

Realizacja zadań związanych z uruchomieniem huty stali z użyciem Systemów ABB oraz konfiguracja (programowanie) przy użyciu narzędzi w.w. systemów.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego,

- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,

- świadczenia pozapłacowe,

- pomoc w założeniu własnej działalności gospodarczej, fachową pomoc i specjalistyczne porady,

- kontrakty z reguły na 6 miesięcy z opcją na przedłużenie,

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania i organizacji dojazdów.

Wymagania

Wymagania:

- dobra znajomość  j. angielskiego (znajomość innych języków będzie atutem),

- wykształcenie wyższe techniczne o profilu informatyczno-elektrycznym, automatyka przemysłowa,

- praktyczna znajomość systemów wspomagania projektowania firmy ABB (800xA, AC 800M),

- min. 3 lata doświadczenia przy realizacji projektów w przemyśle energetycznym, chemicznym (rozruch instalacji),

- znajomość pakietu MS Office,

- łatwość nawiązywania kontaktów,

- samodzielność, dokładność i odpowiedzialność,

- gotowość do wyjazdów i pracy za granicą.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl