Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Elektryk z jęz. niemieckim

Kraj: Niemcy

Adecco Poland Sp. z o.o.należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 6000 placówek w 60 krajach. Aktualnie poszukuje osób na stanowisko: Elektryk z jęz. niemieckim.

Zadania:

  • Praca na budowach dużych obiektów przemysłowych i szpitali;
  • Samodzielne wykonywanie prac instalatorskich w zakresie elektryki, tablic rozdzielczych, itp.;
  • Praca na terenie Polski oraz innych krajów UE (Niemcy, Bułgaria);

Nasze oczekiwania:

  • Minimum rok udokumentowanego doświadczenia zawodowego jako elektryk na dużych obiektach przemysłowych;
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
  • Uprawnienia SEP do 1 kV;

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia);
  • Umowę o pracę;
  • Zadaniowy system pracy;
  • Wyżywienie i zakwaterowanie;
  • Transport do Polski w cyklach 2-tygodniowych (weekendy).
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV pośrednictwem systemu aplikuj.

Źródło: praca.money.pl