Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kierownik Budowy

Kraj: Niemcy

Franca Polska jest częścią międzynarodowej grupy Franca Group. Obecnie w związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Budowy.

Opis stanowiska:

  • samodzielna kontrola nad realizacją robót,
  • dotrzymywanie  terminowości wykonania prac w obrębie budżetu,
  • kontrola nad ewidencją czasu pracy pracowników,
  • zarządzanie personelem.

Wymagania:

Od idealnego Kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia inżynierskiego - kierunkowego,
  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenia w pracy na terenie Niemiec,
  • znajomości zagadnień branży budowlanej,
  • zdolności przywódczych,
  • bardzo dobrej organizacji oraz sumienności.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • stabilną pracę w obrębie międzynarodowej Grupy,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz aktywne wsparcie.
Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: pracuj.pl