Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Supervisor

Kraj: Włochy

Agroservice Solutions Sp. z o.o. Spółka Komandytowa współpracuje z dużą międzynarodową włoską firmą w zakresie montaży konstrukcji stalowych, specjalizacja: instalacje drobiowe w kurnikach. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Supervisor.

Opis stanowiska:

Zakwalifikowany przez nas Kandydat na supervisora jest kierowany na szkolenie, które polega na czynnym uczestniczeniu w montażu stalowych konstrukcji kurników przy użyciu odpowiednich narzędzi na jednej z budów w krajach europejskich (np: Rosja, Ukraina, Włochy, Hiszpania, Francja, inne) lub na innych kontynentach.

Szkolenie jest podzielone na 2 etapy:

pierwszy etap: 3 miesięczny okres próbny na jednej z budów, gdzie kandydat pracuje z ekipą montażystów pod okiem innego supervisora, wykonuje montaż konstrukcji, zapoznaje się z rysunkami technicznymi, pracuje przez 6 dni w tygodniu / po 10 godz. Jeśli kandydat nie przejdzie pomyślnie tego okresu próbnego: obie strony rozstają się bez jakichkolwiek obustronnych roszczeń, jeśli kandydat przejdzie pomyślnie ten etap, jest kierowany na dalsze szkolenie (drugi etap)

drugi etap: kolejne miesiące (do 1 roku czasu) kandydat spędza na kolejnych montażach / na kolejnych budowach, gdzie nadal uczestniczy w montażach, zaczyna powoli kierować niewielką grupką montażystów na wyznaczonych odcinkach budowy, zapoznaje się z kolejnymi systemami instalacji kurnika, ma wgląd w rysunki techniczne, pracuje nadal pod okiem supervisora.

Po około rocznym szkoleniu kandydat  / pracownik jest kierowany na różne budowy, na których zaczyna sprawować funkcję supervisora: ma nadzór nad budową, kieruje grupą montażystów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażach (najlepiej konstrukcji kurnika) konstrukcji stalowych, ew.  innych.
  • Biegła znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność posługiwania się odpowiednim oprzyrządowaniem: nitownice, wkrętarki, wiertarki, suwmiarka itp.
  • Podstawy spawnaia.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Prawo jazdy; czynne.
  • Gotowość do podróżowania po świecie i kilkumiesięcznych pobytów za granicą.

Oferujemy:

  • Kandydat / pracownik jest zatrudniony na umowę zlecenie.
  • Pierwsza umowa na 3 miesięczny okres próbny może zostać rozwiązana przez obie strony w każdej chwili bez jakichkolwiek obustronnych roszczeń.
  • Za każdy próbny miesiąc szkolenia kandydat otrzymuje 1200 Euro.
  • Druga umowa: kandydat, który przejdzie pozytywnie 3 miesięczny okres próbny podpisuje drugą umowę, w której określa się jego wspołpracę z firmą na okres od 3 - 5 lat.
  • W razie nieuzasadnionej rezygnacji w trakcie trwania tego kontraktu lub dzialań szkodzących firmie: pracownik ponosi koszty szkolenia (zakwaterowanie, wyżywienie, przejazdy - bilety).
  • Po 3 miesięcznym okresie próbnym kandydat otrzymuje miesięcznie o min. 200 Euro więcej.
  • Dalszy wzrost wynagrodzenia może nastąpić po kolejnych 12 miesiącach.
  • Każdorazowo w trakcie współpracy pracownik ma zapewnione przez firmę przejazdy / przeloty na budowy oraz w trakcie budowy wyżywienie i zakwaterowanie.
  • Każdorazowo koszt przejazdu z Polski do siedziby głównej we Włoszech i powrotu z Włoch do Polski pracownik ponosi we własnym zakresie.
Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: pracuj.pl